CHCESZ ZOSTAĆ PROTEKTOREM?

WYPEŁNIJ PONIŻSZY FORMULARZ, A SKONTAKTUJEMY SIĘ Z TOBĄ I USTALIMY NIEZBĘDNE SZCZEGÓŁY

Jeżeli specjalizujesz się w postępowaniach restrukturyzacyjnych, prawie upadłościowym lub finansach,
a Twoje działania są ukierunkowane na pomoc zadłużonym osobom lub firmom
– dołącz do największej w Polsce sieci Protektorów.

KLUCZOWE KORZYŚCI PŁYNĄCE Z DOŁĄCZENIA DO SIECI FRANCZYZOWEJ PROTEKTORÓW

Już w ciągu 7 dni roboczych od podpisania umowy licencyjnej udostępnimy Ci wszystkie narzędzia niezbędne
do rozwoju Twojej działalności, czyli tzw. „pakiet startowy”.

WSPARCIE MARKETINGOWE

Jeżeli zastanawiasz się od czego zacząć – już nie musisz. Wyposażymy Cię we wszystkie niezbędne narzędzia marketingowe, które pozwolą Ci dotrzeć do klientów potrzebujących Twojego wsparcia.

Są to m.in.: profesjonalna strona www, hosting, domena właściwa dla Twojego regionu (np. opole.protektorzy.pl), wizytówki oraz papier firmowy.

WSPARCIE MERYTORYCZNE

Zyskujesz pełny dostęp do wszystkich materiałów opracowywanych przez członków naszego zespołu i publikowanych w bazie wiedzy, tj.:

wzory pism, video porady, e-booki

oraz możliwość konsultacji online z ekspertem z zakresu restrukturyzacji i prawa upadłościowego.

WSPARCIE SPRZEDAŻOWE

Nie tylko masz stały wgląd w rejestr postępowań
i wydanych orzeczeń, lecz również udostępniamy Ci zapytania ofertowe od potencjalnych klientów.

Gwarantujemy korzyści wynikające z częstej obecności marki Protektorzy w mediach
oraz z wysokiej pozycji w wynikach wyszukiwania,
co skutkuje wysoką świadomością marki oraz zaufaniem społecznym do członków naszego zespołu.

DOŁĄCZ DO PROTEKTORÓW Skorzystaj z oferty dla franczyzobiorców!

Dołącz do nas już teraz!

Wypełnij formularz

WARUNKI DOŁĄCZENIA DO SIECI PARTNERÓW

Każdy z franczyzobiorców jest zobowiązany wyrazić zgodę na zmianę brzmienia swojej firmy. Rekomendujemy nazwy zawierające frazę „PROTEKTOR” lub „PROTEKTORZY”, czyli np.:

  • PROTEKTORZY – Doradztwo Restrukturyzacyjne Sp. z o.o. z siedzibą w Gdyni
  • Kancelaria Radcy Prawnego PROTEKTOR Adam Nowakowski
  • PROTEKTORZY Postępowania Sanacyjne Sp.j. Nowak, Kowalski
  • Kancelaria Biegłych Rewidentów PROTEKTOR Sp. z o. o.
  • PROTEKTORZY – Doradztwo finansowe Sp.k.a.

Każdy, kto chce zostać naszym franczyzobiorcą jest zobowiązany do przedstawienia swojego wpisu do Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej (CEIDG) lub Krajowego Rejestru Sądowego (KRS).

W zależności od specjalizacji Franczyzobiorcy (restrukturyzacja/prawo/finanse) wymagamy udokumentowania odpowiedniego doświadczenia w obszarze restrukturyzacji lub upadłości.

  1. W przypadku doradców restrukturyzacyjnych, syndyków, nadzorców lub zarządców przymusowych będzie to informacja o postępowaniach, w których pełnili wyżej wymienione funkcje.
  2. W przypadku radców prawnych lub adwokatów będzie to informacja o postępowaniach, w których pełnili funkcję pełnomocnika lub doradcy podmiotów gospodarczych, w stosunku do których toczyło się postępowanie układowe, naprawcze bądź likwidacyjne.
  3. W przypadku biegłych rewidentów będzie to informacja o postępowaniach układowych, naprawczych lub likwidacyjnych, w których wydawali opinie.
  4. W przypadku doradców finansowych będzie to informacja na temat przedsiębiorstw, dla których, wskutek ich działań, pozyskane zostały środki na restrukturyzację lub postępowań, w ramach których świadczyli usługi doradcze.

CO WARTO WIEDZIEĆ O NASZYM SYSTEMIE FRANCZYZOWYM

Poniżej przygotowaliśmy kilka wstępnych informacji dla naszych potencjalnych Partnerów. Na wszelkie inne pytania z przyjemnością odpowiemy w kontakcie indywidualnym.

Dlaczego postanowiliśmy wprowadzić system franczyzowy?

W związku z tym, że polska branża restrukturyzacyjna jest stosunkowo młoda (liczy nieco ponad 12 miesięcy), do tej pory nie uruchomiono systemu franczyzowego, który byłby dedykowany zawodowcom reprezentującym właśnie to środowisko. Postanowiliśmy to zmienić i tak zrodził się pomysł na uruchomienie naszej Strefy Partnera.

Kim są Protektorzy?

Protektorzy to zespół ponad 150 doświadczonych prawników, menedżerów, negocjatorów oraz doradców biznesowych i podatkowych. Wspieramy zarówno przedsiębiorców, jak i klientów indywidualnych, przeprowadzając procesy restrukturyzacyjne, pozyskując kapitał, czy negocjując z wierzycielami. W naszym zespole są wyłącznie doświadczeni profesjonaliści, których kompetencjom w pełni ufamy.

Kto jest twórcą systemu franczyzowego?

Współpracujemy z jedną z najbardziej renomowanych firm specjalizujących się w projektowaniu i wdrażaniu systemów franczyzowych w Polsce – PROFIT System Sp. z o.o. Współpracując z tak doświadczonym i zaufanym partnerem mamy pewność, że nasz system franczyzowy spełni zarówno nasze oczekiwania, jak i potrzeby przyszłych franczyzobiorców.

Jakie cele sobie stawiamy?

Zdajemy sobie sprawę z tego, jak potrzebne na polskim rynku są usługi profesjonalistów doświadczonych w zakresie postępowań restrukturyzacyjnych, czy upadłościowych, dlatego chcemy tak rozbudować sieć naszych współpracowników, by każdy z naszych klientów miał do nich szybki i bezpośredni dostęp. Już teraz jesteśmy obecni w 16 miastach w Polsce, a do końca 2018 roku chcemy podwoić tę liczbę.

DOŁĄCZ DO PROTEKTORÓW

Jeżeli specjalizujesz się w postępowaniach restrukturyzacyjnych, prawie upadłościowym lub finansach, a Twoje działania są ukierunkowane na pomoc zadłużonym osobom lub firmom

– dołącz do największej w Polsce sieci Protektorów.